Dinozor Makineler Safaride APK (MOD, Unlimited Money) 12.1

Dinozor Makineler Safaride APK (MOD, Unlimited Money) 12.1

App Information of Dinozor Makineler Safaride APK (MOD, Unlimited Money) 12.1

App Name Dinozor Makineler Safaride
Package Name com.logozof_dinazor_makineleri_1
Version 12.1
Rating ( 71 )
Size 8.6 MB
Requirement Android 4.0+
Updated 2020-05-31
Installs 10,000+
Category Adventure, Games
Developer

Description of Dinozor Makineler Safaride APK (MOD, Unlimited Money) 12.1

Dinozor makineler in sevilen karakteri Ty Rux sizlerle, Yaşadığı yanardağdaki patlama sonucu hayatını kurtarmak isteyen karakterimizin engelleri aşmasına yardım et!

Haydi makineleri oyna!!

Oyunda karakterimiz engelleri geçerek güvenli bir yere ulaşmaya çalışıyor. Diğer dinozor makineleri arkadaşlarına ulaşması için bu engelleri aşması gerekiyor. Hadi Tyrux’a yardım et ve onu engellerden kurtar.

Elde Edilen Yetenekler

Oyun oynarken kazanabileceğiniz yetenekler ise göz refleksi, el refleksi, Fokuslanma kabiliyeti gibi bir çok açıdan sizi geliştirebilecek.

Bu heyecan dolu oyunda yaş sınırlanması bulunmamaktadır. Kolay oynanabilirlik hedef alınarak tasarlanan oyun tamamen çocuklar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu yüzden aileler tamamen iç rahatlığı ile Dinozor Makineler oyunu çocukları için oynatabilir.

Çocuklarınızın el-göz koordinasyonunu geliştirmek adına tasarlanmış Dinozor Makineler oyunu çocuklu aileler için vazgeçilmez bir eğlence oyunu. Dünyaca ünlü DinoTrux eserinin bir parçasını canlandıran oyun için yorumlarınızı da bekliyoruz.

Herkesin oynayabileceği DinoTrux oyunumuzu hemen playstore’den indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

DinoTruxlara yardım etmek istemiyormusun. Hadi Truxla!!!!
Dinosaur machines in love with your character, Ty Rux, who want to save his life as a result of the explosion in the volcano Help our characters to overcome the obstacles!

Let’s play machines !!

In the game our character is trying to reach a safe place by passing obstacles. Other dinosaur machines need to overcome these obstacles to reach their friends. Come on, help Tyrux and get him off the grid.

Capabilities

The ability to win while you are playing games can improve you in many ways, such as eye reflex, hand reflex, focusing ability.

There is no age limitation in this exciting game. Designed for easy playability, the game is designed with children in mind. That is why families can play the Dinosaur Machines game for their children, with total interior comfort.

Designed to improve hand-eye coordination of your children, Dinosaur Machines is an indispensable fun game for families with children. We are waiting for your comments for the game that plays a part of the world-famous DinoTrux.

You can download the DinoTrux game, which everyone can play, from the playstore and start playing.

You don’t want to help the DinoTrux. Come on, Truxla !!!!

Mod Name: Dinozor Makineler Safaride Mod money for android

Id: com.logozof_dinazor_makineleri_1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *